Další novinky

Takový byl název našeho prvního ročníku moravského workshopu, který se konal 4. 10. 2023 v Bochoři u Přerova.

Našim hostům jsme předvedli názornou ukázku, jak pracovat s našimi produkty AN 100, RTN 5050, BHP 080 a představili jsme speciální produkt dvousložkové epoxidové lepidlo EPOXY L 11. Během celého dne se diskutovalo o použití a výhodách produktů Bralep zahrnující kompletní systémové řešení. Z grilu a udírny se nabízely pochutiny jako uzený hovězí jazyk, bůček, žebírka nebo makrely a to vše završilo slosování, kde hlavní výhrou byla paleta anhydritové samonivelační vyrovnávací hmoty AN 100 nebo flexibilní cementové lepidlo OL 20 typ C2TE S1.

Všem účastníkům bychom rádi poděkovali za příjemně strávený den a těšíme se na další workshop, na kterém budeme pokračovat v praktických ukázkách našich kvalitních výrobků.

Mrazuvzdorný zrychlený cementový potěr, určený pro vytváření potěrů s urychleným tvrdnutím. Je vhodný pro výrobu mazanin ve vnitřním i vnějším prostředí, kotvených a plovoucích potěrů, které slouží ke kladení všech druhů dlažeb, plovoucích podlah, koberců a podobných krytin. Vhodný pro opravy potěrů, vyplnění otvorů a hlubších nerovností v podlahách a stěnách. Vhodný také pro navýšení podkladu před vylitím samonivelačních vyrovnávacích hmot BRALEP. EKOBETON C 20 šetří množství záměsové vody

Pro tloušťky přes 20 mm doporučujeme nastavit ekobeton hrubým pískem.

Přijali jsme pozvání Střední školy stavební a strojní v Teplicích, kde jsme studenty seznámili se širokou škálou produktů stavební chemie. Studentům, učitelům i mistrům jsme odprezentovali možnosti využití našich produktů ve stavebnictví. Během přednášky jsme měli příležitost blíže poukázat na výhody konkrétních produktů, předali jsme postřehy a tipy z praxe a zodpověděli spoustu zvídavých otázek.

Druhou část návštěvy jsme věnovali praktické ukázce, během které měli studenti příležitost si vybrané produkty vyzkoušet. Blíže si tak osahali anhydritovou samonivelační hmotu AN 100 určenou k vyrovnání podlah. Dále si studenti ověřili rychlost pochůznosti u jednoho produkt z naši systémové řady nazvané „rychle a jdi“, a to konkrétně rychlobeton C 30.

Mistrům jsme předali i další vzorky pro následné otestování. Rychletvrdnoucí jednosložkový cementový tmel ROT 01 určený na opravy a vyrovnání schodů, utváření hran a spádů, vyplnění otvorů, výtluků a hlubších nerovností v podlahách a stropech. Pro úpravu sádrokartonu jsme škole poskytli vzorky práškové spárovací hmoty pro tmelení sádrokartonových desek GIP 300 a disperzní vyrovnávací hmotu pro tenkovrstvou finální úpravu stěn a stropů FIN 700.  

Věříme, že spolupráce se studenty, a to nejen se Střední školou stavební a strojní v Teplicích, se bude i nadále rozšiřovat. 

Brilantně bílý GIP 300 je určen k tmelení spár, vyrovnání plošných nerovností a lokálním opravám sádrokartonových desek a prasklin ve stěnách ve vnitřních, suchých prostorech. Vyznačuje se vysokou přilnavostí na sádrokartón, je snadno rozmíchatelný ve vodě, netvoří hrudky. GIP 300 je lehce brousitelný, rychle zasychá a dobře se zpracovává.

Jako finální vrstvu pak doporučujeme zářivě bílý FIN 700, který je určen k jemnému vyrovnávání sádrokartonu, jádrových omítek a dalších savých podkladů (např. dřevotřísky a cetris desky) ve vnitřních, suchých prostorech. FIN 700 se pyšní konzistentní kvalitou, vysokou přilnavostí na sádrokarton a omítkové zdivo. Jemná pastovitá konzistence neobsahuje rozpouštědla, je ředitelná vodou a dobře se zpracovává.

Každý rok se snažíme myslet i na naše seniory. Zástupci naši společnosti navštívili Domov ve Velvarech, kde si s klienty krátce popovídali, předali dárky a popřáli hodně zdraví do dalšího roku. Věříme, že ekonomická situace nám dovolí i v dalších letech obdarovávat naši nejstarší populaci, která si jistě dárek zaslouží.  

LEMON 100 je přírodní produkt, který se získává ze slupek pomeranče. Je to čirá až lehce nažloutlá kapalina s výraznou citrusovou vůní. Pro svoji silnou schopnost odmašťovat je vhodný jako ředidlo a čistidlo. Používá se k odstraňování zbytků lepidel, rzi, vosků, pachů z textilií, k ředění vosků a přírodních olejů pro nátěr dřeva či k odstraňování skvrn a odmašťování povrchů. Dodává příjemnou vůni. Detailní informace najdete na LEMON 100

Vyberte si některý z našich produktů, které najdete nejen na našem webu, ale i v našem listovacím katalogu. Produkty v katalogu jsou řazeny dle jednotlivých skupin. V katalogu rovněž najdete pracovní postupy a doporučené výrobky dle druhu krytiny či podkladu. V případě zájmu Vám tento katalog zašleme mailem. Neváhejte nás kontaktovat.

Bralep naděluje

Navazujeme na tradici každoroční podpory poskytovatele sociálních služeb, Domova ve Velvarech. Děkujeme všem obchodním partnerům, kteří i v roce 2021 odebrali produkty naši společnosti a podpořili tak nejen českou ekonomiku, ale i možnost nákupu vánočních dárků, které jsme osobně předali seniorům v předvánočním čase. Věříme, že drobná pozornost a návštěva klientů v domově udělala všem radost a rozehřála nejedno srdce.   

Pomáháme na jižní Moravě

Jednou z priorit naší společnosti je včasný závoz našich produktů všem  partnerům v rámci celé České republiky. Nový nákladní automobil pojme až 18 palet a uveze téměř 18 tun materiálu. Věříme, že tato posila bude vítána a ještě více zkrátí dobu mezi objednáním a dodáním objednaného zboží.

Posilujeme autodopravu

Jednou z priorit naší společnosti je včasný závoz našich produktů všem  partnerům v rámci celé České republiky. Nový nákladní automobil pojme až 18 palet a uveze téměř 18 tun materiálu. Věříme, že tato posila bude vítána a ještě více zkrátí dobu mezi objednáním a dodáním objednaného zboží.

SM 5

Sanační omítka SM 5 je určena na sanace vlhkého nebo soli poškozeného zdiva ve vnitřních a vnějších prostorech. Odpovídá sanační maltě, CS II, pro vnitřní/vnější omítky (R) dle EN 998-1.

VS 60

Uvádíme na trh novinku, jemnou vápennou omítku – štuk VS 60, který je určen pro povrchovou úpravu všech typů zdrsněných jádrových omítek ve vnitřních a vnějších prostorech. Odpovídá obyčejné maltě pro vnitřní a vnější omítky GP dle EN 998-1.