Fixační lepidlo pro upevnění a opětovné sejmutí PVC, CV a textilních podlahových krytin v interiérech. Vhodné na savé i nesavé podklady, brání klouzání a pohybu podlahových krytin.

Disperzní lepidlo s extra silným vlasem k lepení všech druhů textilních podlahových krytin včetně zátěžových koberců a jiných nepoddajných podlahovin. Vysoká počáteční lepivost.

Beztoluenové kontaktní chloroprenové lepidlo určené k lepení savých materiálů s nesavými. Pro lepení krytin z korku, PVC, kaučuku, gumy, textilních krytin, kůže, keramiky apod.

Speciální disperzní lepidlo k lepení elastických podlahových krytin s nesavým hladkým rubem, především homogenních a heterogenních PVC / CV krytin v pásech a čtvercích a vinylu.

Vysoce kvalitní univerzální lepidlo na PVC. Určeno k lepení podlahových krytin s nesavým hladkým rubem v pásech a rolích. Vhodné i pod kolečkové židle a na podlahové vytápění.

Disperzní lepidlo k lepení hotových parketových dílců, dřeva, laminátových podlah a dřevovláknitých desek v peru a v drážce. Odpovídá D3 dle ČSN EN 204.

Vlákny armované disperzní lepidlo pro lepení PVC designových krytin. Vysoká rozměrová stálost, krátká otevřená doba. Minimalizuje tvoření spár mezi dílci a vznik prošlapaných míst.

Univerzální disperzní lepidlo pro lepení běžných textilních a PVC podlahovin a textilních izolačních podložek na savé podklady do interiéru metodou do mokrého lože.

Kontaktní rozpouštědlové chloroprenové lepidlo pro lepení savých materiálů s nesavými. Pro lepení krytin z korku, PVC, kaučuku, gumy, textilních krytin, kůže, keramiky apod.