Kvalitní cementové lepidlo vhodné k lepení obkladů a dlažeb s nasákavým střepem ve vnitřním prostředí. Vhodné i k lepení a stěrkování perlinky a k lepení obkladového polystyrenu.

Profesionální cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí. Pro všechny typy obkladů a dlažeb včetně velkoformátových, ve vnitřním i vnějším prostředí.

Flexibilní cementové lepidlo s urychleným náběhem pevnosti, se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí. Vhodné k lepení kamenných a keramických obkladů aj.

Jemná kvalitní spárovací hmota k vyplnění spár o šířce 1 – 6 mm mezi keramickou mozaikou, obklady a dlaždicemi v interiéru i exteriéru. Vhodná i na plochy vystavené tepelným změnám.

Kvalitní cementové lepidlo vhodné k lepení a stěrkování perlinky a k lepení obkladového polystyrenu. K použití ve vnitřním i vnějším prostředí.

Vysoce kvalitní flexibilní cementové lepidlo vhodné k lepení všech obkladů a dlažeb do interiéru i exteriéru. Pro vysoce namáhané podlahy, podlahy se zabudovaným topením a jiné.

Flexibilní bílé cementové lepidlo s urychleným náběhem pevnosti, se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí. Vhodné k lepení kamenných a keramických obkladů aj.

Kvalitní spárovací hmota určená k vyplnění spár o šířce 4 – 15 mm mezi keramickými obklady a dlaždicemi v interiéru i exteriéru. Vhodná i na plochy vystavené tepelným změnám.

Extra kvalitní a ekonomicky výhodné cementové lepidlo na stěrkování a dlažbu. Vhodné i k lepení polystyrenu, minerální vaty a stěrkování perlinky. K použití ve vnitřním i vnějším prostředí.

Vysoce kvalitní bílé flexibilní cementové lepidlo vhodné k lepení všech obkladů a dlažeb do interiéru i exteriéru. Pro vysoce namáhané podlahy, podlahy se zabudovaným topením a jiné.

Ryhletvrdnoucí cementové lepidlo se sníženým skluzem k lepení všech typů obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru včetně extrémně nenasákavých prvků . Pochozí již po 3 hodinách.

Disperzní lepidlo pro lepení obkladaček, dlaždic, mozaiky, polystyrenových desek, podhledů, PV a dalších prvků. Výborné k tmelení dilatačních spár. Lze použít jako pružnou tmelíci hmotu.