Základní samonivelační vyrovnávací hmota pro plošné vyrovnání cementových a betonových podlah ve vnitřních suchých prostorech. Pevný a hladký povrch vhodný pod plovoucí podlahy.

Profesionální samonivelační vyrovnávací hmota pro plošné vyrovnání betonových a anhydritových podlah. Zrychlené schnutí, vysoká pevnost. Vhodná i pod parkety.

Vlákny plněná nivelační vyrovnávací hmota pro plošné vyrovnání dřevěných a betonových podkladů ve vnitřním suchém prostředí. Podklad nutno předem napenetrovat.

Urychlená verze jednosložkového cementového opravného tmelu ROT 01 pro opravy a vyrovnávání schodů, utváření hran a spádů a vyplnění otvorů, výtluků a hlubších nerovností.

Mrazuvzdorný rychlobeton pro vytvoření potěrů s rychlým úbytkem vlhkosti a vysokým nárůstem počáteční pevnosti. Vhodný do interiéru i exteriéru, ideální pro navýšení podkladu.

Mrazuvzdorný zrychlený cementový potěr, určený pro vytváření potěrů s urychleným tvrdnutím. Je vhodný pro výrobu mazanin ve vnitřním i vnějším prostředí.

Dvousložkové epoxidové lepidlo pro pevné spojení trhlin a vyplnění dutin v cementových podkladech před kladením podlahové krytiny. Vhodné jako pryskyřičný samonivelační potěr.

Jemná samonivelační vyrovnávací hmota pro plošné vyrovnání cementových a betonových podlah ve vnitřních suchých prostorech. Vynikající rozliv, povrch se sníženou nasákavostí.

Samonivelační vyrovnávací hmota na sádrové bázi pro plošné vyrovnání betonových a anhydritových podkladů v interiéru. Vynikající rozliv, bez smrštění.

Jemná disperzní vyrovnávací hmota k vyrovnávání menších nerovností podlah před položením podlahových krytin, obkladů a dlažeb ve vnitřních a suchých prostorech.

Dvousložková stěrková hmota k rychlému vyrovnávání a opravám menších nerovností podlah a trhlin před položením všech druhů podlahových krytin. 

Jemný cementový mrazuvzdorný potěr ke zhotovení potěru před aplikací samonivelační stěrky, případně před pokládkou dlažby, parket, dřevěných podlah, PVC, linolea apod.

Armovací vlákna jsou určena do podlahových stěrek pro jejich armováni a zamezení vzniku smršťovacích trhlin. 

Jemná samonivelační vyrovnávací hmota s mikrotechnologiemi pro plošné vyrovnání betonových a anhydritových podlah. Výborný rozliv, zrychlené schnutí. Snižuje hlučnost.

Mrazuvzdorná rychletvrdnoucí samonivelační vyrovnávací hmota pro vyrovnání cementových a betonových podlah v interiéru i exteriéru. Výborný rozliv, vysoká pevnost.

Rychletvrdnoucí jednosložkový cementový opravný tmel pro opravy a vyrovnávání schodů, utváření hran a spádů a vyplnění otvorů, výtluků a hlubších nerovností v podlahách a stropech.

Opravná stěrka na bázi anhydritu určena k opravám a plošnému vyrovnání podkladu ve vnitřních suchých prostorách. Bez smrštění, vhodný pro následnou pokládku podlah.

Hrubý cementový mrazuvzdorný potěr ke zhotovení potěru před aplikací samonivelační stěrky, případně před pokládkou dlažby, parket, dřevěných podlah, PVC, linolea apod.

Armovací vlákna jsou určena do podlahových stěrek pro jejich armování a zamezení vzniku smršťovacích trhlin.