Rychleschnoucí disperzní penetrační nátěr pro všechny druhy nasákavých podkladů (betonové, cementové, anhydritové, sádrové, vápenné, cihlové).

Krémový nátěr obsahující unikátní směs silanů a siloxanů. Brání vsakování vody a tím i škodlivých látek do podkladu, vhodný na všechny druhy kamene, zdiva, betonu i omítek.

Krémový nátěr obsahující unikátní směs silanů a siloxanů. Brání vsakování vody a škodlivých látek do podkladu, vhodný jako nátěr na železobetonové konstrukce, základové desky a injektáže.

VÝHODNÁ CENA

Disperzní penetrační nátěr s hloubkovým účinkem k úpravě savých a minerálních podkladů a sádrokartonu. Zlepšuje přídržnost vyrovnávacích hmot a lepidel.

Transparentní uzavírací nátěr určený ke konečné úpravě betonových a cementových podlah v mírně až středně zatížených prostorech (sklepy, dílny, chodby, garáže).

Mléčná až nažloutlá kapalina k ochraně savých přírodních nebo umělých kamenů (mramor, travertine, pískovec, vápenec) před průnikem olejů a vody do podkladu.

Disperzní penetrační bezrozpouštědlový nátěr s obsahem křemičitého písku k úpravě nesavých, hladkých a hutných podkladů (beton, umakart, obklady a dlažby). Vytváří adhezní můstek.

Koncentrovaný disperzní penetrační nátěr, který slouží k úpravě savých a porézních podkladů (cementových, betonových a anhydritových) před vyrovnáním podkladu nebo lepením podlahovin.

Konečný hydrofobizující nátěr k ošetření porézních materiálů (minerální omítka, beton, pískovec, plotové dílce apod.). Zabraňuje vsakování vody, nátěr je po aplikaci „neviditelný“.

Mléčně bílá kapalina k ochraně omítek, cihel, betonů a savých kamenů. Na povrchu vytváří při kontaktu s vodou výrazný lotosový „nano“ efekt a voda okamžitě stéká.