Hledáme nové pracovníky

Do našeho týmu nejen na centrále v Ledčicích přijímáme nové posily. Rádi u nás přivítáme spolehlivé a loajální kolegy s chutí pracovat a učit se novým věcem, kteří doplní náš přátelský kolektiv. Na oplátku nabízíme spolehlivou pracovní příležitost, řadu firemních benefitů a příjemné prostředí stále se rozvíjející české firmy.

Aktuální volné pracovní pozice:

Nenašli jste to, co hledáte, ale i přesto byste rádi pracovali v našem týmu? Zašlete nám váš životopis, napište, o jakou pozici máte zájem a my vám dáme vědět v případě, že se u nás takové místo uvolní.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici obchodního zástupce pro region jižní Morava.

Co očekáváme od Vás?

  • obchodní myšlení a příjemné vystupování
  • komunikativnost, schopnost navazování a rozvíjení pracovních vztahů
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • zajištění plnění prodejního plánu ve svěřeném regionu (Prostějov, Přerov, Vyškov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Zlín)
  • udržování dobrých obchodních vztahů se stávajícími obchodními partnery a aktivní vyhledávání nových
  • pravidelný reporting
  • praxe v obchodě a ve stavebním oboru výhodou

Co nabízíme?

  • vysoké finanční ohodnocení bez horní hranice
  • služební auto i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • důraz na kvalitu materiálů
  • maximální marketingovou podporu
  • permanentní technickou podporu
  • průběžné obchodní a technické vzdělávání
  • přátelskou atmosféru profesionálního týmu
  • sleva na firemní výrobky a další výhody

Nástup možný ihned.

Pokud máte o pozici zájem, zašlete svůj životopis na e-mail info@bralep.cz.

Do provozovny v Ledčicích hledáme novou posilu.

Náplň práce:

  • příprava vzorků stavebních materiálů pro výstupní kontrolu a související činnosti (vývojová a kontrolní laboratoř)
  • různorodá práce v malém kolektivu

Co očekáváme:

  • min. výuční list v jakémkoliv oboru
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • zodpovědný přístup k řešení zadaných úkolů

Co nabízíme:

  • práce 2-3 h denně, několikrát v týdnu – dle dohody

Mzda po zapracování 170 Kč / hod.

Pokud máte o brigádu zájem, zašlete svůj životopis na e-mail info@bralep.cz.

  • obsluha poloautomatických strojů na výrobu stavební chemie
    (pozice vhodná pro muže z důvodu vyšší fyzické náročnosti)

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost v souladu s náplní práce
  • ochotu učit se novým věcem
  • samostatnost, zodpovědnost
  • spolehlivost a dochvilnost

  • práci na HPP i brigádu (vhodné i pro studenty)
  • 2-3 směnný provoz, víkendy volné
  • plat 30.000-37.000 Kč hrubého/měsíc
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy, sleva na firemní produkty a mnoho dalších výhod)

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže,
obratem se Vám ozveme.

S odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.