Hledáme nové pracovníky

Do našeho týmu nejen na centrále v Ledčicích přijímáme nové posily. Rádi u nás přivítáme spolehlivé a loajální kolegy s chutí pracovat a učit se novým věcem, kteří doplní náš přátelský kolektiv. Na oplátku nabízíme spolehlivou pracovní příležitost, řadu firemních benefitů a příjemné prostředí stále se rozvíjející české firmy.

Aktuální volné pracovní pozice:

Nenašli jste to, co hledáte, ale i přesto byste rádi pracovali v našem týmu? Zašlete nám váš životopis, napište, o jakou pozici máte zájem a my vám dáme vědět v případě, že se u nás takové místo uvolní.

Do provozovny v Ledčicích hledáme nového kolegu.

Náplň práce:

  • obsluha poloautomatických strojů na výrobu stavební chemie
    (vhodné pro muže z důvodu vyšší fyzické náročnosti)
  • pozice je vhodná i pro CIZINCE – DRŽITELE DOČASNÉ OCHRANY

 Co očekáváme:

  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost v souladu s náplní práce
  • samostatnost, zodpovědnost
  • spolehlivost a dochvilnost

Co nabízíme:

  • práci na HPP
  • 2-3 směnný provoz, víkendy volné
  • plat 36.000 – 40.000 Kč hrubého/měsíc
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na obědy, sleva na firemní produkty a mnoho dalších výhod)

 Nástup možný ihned.

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže,
obratem se Vám ozveme.

S odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.