O nás se můžete opřít

Jsme ryze česká společnost nabízející produkty stavební chemie pro kompletní systémová řešení.  

0
let na trhu
> 0
vyrobených kilo

Proč spolupracovat právě s námi?

Proč použít právě naše produkty?

Našim cílem je další rozšíření povědomí o našich produktech, podpořit nové zákazníky, kteří preferují pravou českou kvalitu a dokáží ocenit její výhody. Naše produkty dokáží konkurovat špičkovým zahraničním výrobkům. Zpětná vazba a plnění individuálních potřeb zákazníků je pro nás důležitá stejně jako získání spokojeného zákazníka. S našimi partnery i koncovými zákazníky budujeme silné a důvěryhodné vztahy, abychom pro ně byli stále opakovanou volbou.  

Jste stavební firma, podlahář, velkoobchod, architekt, designer, projekční studio, nebo jste jiný potenciální partner? Jsme otevřeni jakékoliv spolupráci. Rádi s vámi budeme tvořit úspěšné projekty a podílet se tak na společném úspěchu. 

Náš tým přináší plnohodnotný servis, který se dokáže maximálně přizpůsobit všem požadavkům. Sídlíme v Ledčicích 30km od Prahy, na ploše 1 070 m2 máme k dispozici kompletní zázemí pro naši práci. 

V roce 2022 jsme vyrobili téměř 9,5 mil. kg výrobků. V nabídce najdete ucelený podlahový systém a také stavební chemii pro malíře, sádrokartonáře, zedníky i obkladače. Naši značku najdete v portfoliu významných velkoobchodů (stavebniny, velkoobchody podlahovin atd.), pracují s ní stavební firmy i menší řemeslníci. 

Pořádáme pravidelná školení a hledáme další možnosti, jak své zkušenosti předávat nastupující generaci.  

Mezi nejúspěšnější produkty patří flexibilní cementové lepidlo OL20, které si svou oblíbenost získalo díky vysoké kvalitě, stabilitě a pohodlné aplikaci. Naše lepidlo je jednoduše geniální a jsme na to pyšní. Velice pozitivně jsou také hodnoceny naše „Speciality“, jako je elektricky vodivý disperzní nátěr PE 280 L, vhodný například pro použití ve zdravotnictví.  Ve srovnání s konkurencí má výbornou vodivost, jeho cena je příznivá, je zdravotně nezávadný a snadno se aplikuje.

Podíleli jsme se na mnoha významných projektech